Moje práce

Je toho hodně, co vám neukážu. Ze slušnosti ke svým klientům. Zní to jako parádní výmluva, že? A to zase nechci. Proto pro vás pár ukázek mám.

podnikanibezprikrasmensi

Rok: 2017

Otevřená minikonference je nejpovedenější akcí skupiny Polabské sítě. Zásluh si nadutě připisuju mnoho, ale nebojte se, všechny vám popisovat nebudu.

U 2. ročníku jsme začali s propagací nenápadně prostřednictvím Facebooku.  Založili jsme událost, kde bylo pramálo informací. I přesto lidé klikali na odkaz vedoucí na stránku akce. A co víc. Začala přihlášková smršť. Že je to divné? Ale přesně podle plánu. Více se dozvíte důkladným prozkoumáním akce. A možná v budoucnu připravím článek.

Teď si prohlédněte program akce, nadšené ohlasy po akci, anebo si počtěte o tom, jak do Polabských sítí investovala skvělá Margareta Křížová.

Podnikani bez prikras reakce mensi

Reakce nás vyloženě potěšily

Moje práce

Minikonference je moje dílo po komunikační a částečně i organizační stránce. K čemu jsem naopak nepřispěla ani náznakem, je vizuální stránka.


 

fext_napis

Rok: 2016

Ve středním Polabí je nádherně, přesto sem proudí překvapivě málo turistů. Za účelem oživení místního cestovního ruchu vznikla turistická soutěž pro rodiny s dětmi „Fextovo území“. Druhým neméně důležitým cílem bylo přiblížit organizaci MAS – Střední Polabí lidem. Obojí se povedlo.

O Fextovi se psalo v lokálním tisku i na internetu a mluvili jsme o něm na videu. Zároveň se soutěží vznikly webové stránky www.polabsketoulky.cz. Díky notné dávce drzosti vyšla naše soutěž jako příloha časopisu „Kudy kam v Polabí“, což znamenalo dalších 10.000 výtisků navíc.

Nas-region-300x225

Fext se probojoval na titulní stránku novin „Náš region“

Moje práce

S Fextem jsem byla od jeho zrození.

Proč je toho tady tak málo?

Protože na stránce zatím průběžně pracuju a ještě není hotová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>