Komunikace

Slovo komunikace má mnoho významů, ovšem zde je míněna především komunikace směrem od podnikatelů k zákazníkům.

Nějak komunikovat dovede každý z nás, ale pokud chcete zastihnout svého zákazníka ve správnou chvíli se správnou dávkou informací, musíte se přece jen trošku snažit. A pokud si nevíte rady, pomohu vám já.

Pes a želva

Mluvíte stejnou řečí jako váš klient?

Mým cílem je vaše samostatnost

Mým cílem není dělat práci za vás (to může být poměrně drahá záležitost), ale naučit vás pracovat s komunikačními prostředky, které se vám nabízejí.

Společně vytyčíme cíl, zvolíme strategii a naplánujeme aktivity. Zní to divně? Zkrátka si řekneme, čeho chcete docílit, jakým způsobem to uděláte a kdy se tomu budete věnovat.

Chcete své zákazníky přesvědčit, že jste pro ně nejlepší, protože druhé místo v případě podnikání žádné ovoce nepřináší. Proto se zaměříme také na vaši jedinečnost.

Víte, kdo je váš zákazník? Pokud na vás kouká z nástěnky, máte velkou výhodu. Nevíte-li, co je zač, určitě na něj přijde řeč.

Vše se naučíte

Vybereme vhodné komunikační prostředky (jako jsou třeba sociální sítě, blog, optimalizace webových stránek, apod.) a naučíte se s nimi efektivně pracovat. Zároveň si řekneme, jak měřit jejich účinnost a jak vyhodnotit, zda byly správně zvolené.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, můžete využít mé konzultace. Pracovat s informacemi budete ale vy. A co je ještě lepší, příště už si poradíte i s plánováním.

Nemáte na komunikaci čas a chuť?

Může se stát, že se vám do komunikace se zákazníky chtít zkrátka nebude. Pak vás mohu zastoupit já a udělám to ráda. Za sebe ale doporučuju variantu první, která je efektivnější, a hlavně levnější.

Chcete si ujasnit, zda vám mám co nabídnout?

Využijte bezplatné telefonické konzultace v rozsahu 21 minut (proč tak neobvykle vymezený čas?). Zavolat můžete i v případě, že máte konkrétní dotaz týkající se komunikace se zákazníky. Poklábosit samozřejmě můžeme i o jiných tématech, ale nejspíš nám to mnoho užitku nepřinese :-)

Chcete znát cenu?

Cenu vám vždy sdělím dopředu, ale budu od vás potřebovat přesnější informace. O základní nabídku si můžete psát na mail veronika@pusobive.cz. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo. Je velmi pravděpodobné, že se vám ozvu s doplňujícími dotazy.

 

Comments are closed